> > O tu ten ruosiesi tik alga gaut, ar ir isgyvent? Kaip maisto kainos - > svediskos ar lietuviskos? > > Price of milk - just over $1 > Loaf of bread - $2.50 > Butter - $3.50 > Pasta (1kg) - $1.80 > Potatoes (1kg) - $1 > Minced meat (1kg) - $10 > Bottle of wine - from $6.50 > Saltinis: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080811120208AAa4TBl > O kas tamstą šiose kainose pašiurpino? Jos analogiškos mūsiškėms. Ko nepasakysi apie kokybę