lateksinio glaisto 5 kg maishas diedukuose kashtuoj 10,xx lt savaites senumo zinios "Mikrobas" <Mikrobas@one.lt> wrote in message news:j1tsct$m8f$1@trimpas.omnitel.net... > Glaistas maisais nekarve kainuoja ~1Lt/kg (gal kiek paseno zinios) > > > "ruonis" <ruonis@delfi.lt> wrote in message > news:j1traf$klg$1@trimpas.omnitel.net... >>O varijantas - glaista pasigaminti patiems, mazu ekonomiskiau gautusi >>finansiskai? Gal kas sudeti ir proporcijas pasufleruotu. >> >> >> >> "Mikrobas" wrote in message news:j1tqor$jne$1@trimpas.omnitel.net... >> >> Su trumpu plauku irgi gaunasi, tai labiau priklauso nuo glaisto tasumo o >> ne >> nuo volelio plauko. >> Tokiom machinacijom labiau tinka lateksiniai glaistai, skiesti vandeniu >> arba >> gruntu. Skiedimo santykis parenkamas bandymu budu. >> >> >> "Milordas" <no@spam.lt> wrote in message >> news:j1tq8t$isp$1@trimpas.omnitel.net... >>> eziukas tai daromas kiek maciau yotubej su voleliu ilgais plaukais, >>> "dazai" glaistu siena ir eziukas jau yra :) >>> >>> "ruonis" <ruonis@delfi.lt> wrote in message >>> news:j1tpco$hch$1@trimpas.omnitel.net... >>>> Sveiki, reikia patarimo. Situacija: >>>> daugiabucio laiptynes sienu apdailai buvo nuspresta daryti fakturini >>>> pavirsiu (eziuka). Kaip savo jegomis pasigaminti toki glaista (medziagos >>>> ir >>>> maisymo proporcijos)? Darbai bus atliekami savo jegomis. >>>> >>>> Dekui >>>> >> > >