> TYVEK PRO pries metus mokejau 4,8Lt/m2. dabar maciau senukuose tokia yra > standartine kaina. tad po 4Lt/m2 drasiai rast galima butu. tai kazkaip to > 1,5 karto brangiau ir nelabai izvelgiu :) > Vadinasi prasoviau.