kiek ant tonos paruosimas tada,as nzn gal kas zino ? "T:)" <durniu@laivas.lt> wrote in message news:j2vsne$ivv$1@trimpas.omnitel.net... > malkine mediena be paruosimo kainuoja 200-225 lt uz tona. Briketu tona > kainuoja 400 lt. Tai tiek, nieko sudetinga. :) > > T:) > > "Raimis" <aa@aa.lt> wrote in message > news:j2vrit$hd5$1@trimpas.omnitel.net... >> Sudetingai kazka nori pasakyti :) >> >> "T:)" <durniu@laivas.lt> wrote in message >> news:j2vpru$emv$1@trimpas.omnitel.net... >>> idomumo delei: >>> Medinos kubo svoris 12-15 proc dregnumo berzo vidutinis 650 kg, azuolo >>> 750 >>> kg. >>> Taigi tona medienos atitinka 1.3-1.5 kubo medienos. Kietmetris malku >>> kainuoja 150 lt (is misku uredijos rasteliais). Malku tona kainuotu tada >>> apie 200-225 lt. Bet cia dar reiktu prideti malku atvezima is uredijos, >>> rasteliu supjovima, suskaldyma ir sukrovima ir dvieju metu dziovinima. >>> Dar kas netingi gali paskaiciuoti palyginimui pagal silumos isskirima >>> koks >>> skirtumas :) >>> >>> T:) >>> >>> "Raimis" <aa@aa.lt> wrote in message >>> news:j2vp6i$dht$1@trimpas.omnitel.net... >>>> Nupirkau sian 8tonas uz 3200 briketu. >>>> "T:)" <durniu@laivas.lt> wrote in message >>>> news:j2vk5v$5hl$1@trimpas.omnitel.net... >>>>> siaip kazkur buvau rades kiek tam tikra mediena sveria (aisku >>>>> priklauso >>>>> nuo dregnumo). Bandziau perskaiciuoti ertmetrius i tonas ir palyginti >>>>> melaku tonos kaina su briketu kaina. Jei gerai pamenu skirtumas buvo >>>>> nedidelis, briketai siek tiek gavosi brangesni. Bet sitas skaiciavima >>>>> reiktu atlikti pries pirkimus kiekvienam, nes labai priklauso po kiek >>>>> sugebi nusipirkti malas ar briketus. O toliua jau vertinimas patogumo >>>>> ir >>>>> kitu aspektu. >>>>> >>>>> T:) >>>>> >>>>> "gnt" <jgjjt@hgghjgjfffdjg.lt> wrote in message >>>>> news:j2u1pb$pvh$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>> ir kaip tu cia suskaiciavai? kiek tu kietmetriu prilygini briketams? >>>>>> >>>>>> "Raimis" <aa@aa.lt> wrote in message >>>>>> news:j2tgnb$shq$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>> primeciau iseina Pjuvenu birketais tik vos vos brangiau >>>>>>> sildytis,sakykim >>>>>>> sezonas ~400lt brangiau. >>>>>>> bet. >>>>>>> >>>>>>> 1.Nereikia tiek vietos sandeliuoti,mano atvejo telpa salia esanciame >>>>>>> rusiuke (~5-6t) ,iskrenta marsrutas"gazikas-malkine,malkine - rusys) >>>>>>> 2.Maziau pelenu. >>>>>>> 3.Daugiau kaitros (dregme) >>>>>>> 4.Uzkurimo procedura paprastesne,galima katila uzkurt su baltais >>>>>>> rubais >>>>>>> :) >>>>>>> >>>>>>> R. >>>>>>> >>>>>>> "T:)" <durniu@laivas.lt> wrote in message >>>>>>> news:j2st8j$q2o$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>> Labai teisingai rasai, jei girininkijose kietmetris malkines >>>>>>>> mediens >>>>>>>> kainuoja 150 lt, plius atvezimas. Perkant rastais ne is uredijos su >>>>>>>> atvezimu ertmetris koks 90 (gal dabar 100 lt). Kas sakykime lygu >>>>>>>> girininkijos kainai. Jei imti 0.6 koeficienta ertmetrius >>>>>>>> perskiaciavus >>>>>>>> i >>>>>>>> kietmetrius gaunasi ne is girininkijos perki po 150 lt/kietmetris >>>>>>>> su >>>>>>>> atvezimu. Taip kad cia gal maziau apipisineja, miskovezyje matai >>>>>>>> kiek >>>>>>>> kaip sukrauta ir kiek sukrauta, plius kaina +- tokia pati kaip >>>>>>>> uredijose. >>>>>>>> >>>>>>>> Man irgi buvo kiles klausimas kodel tureciau pirkti miskovezi (kur >>>>>>>> nuolaida galetu buti vien uz kieki) po 90-100 lt ertmetri, kai tuo >>>>>>>> tarpu >>>>>>>> galiu nusipirkti gazelka su supjautomis ir sukapotomis malkomis po >>>>>>>> tuos >>>>>>>> pacius 100-110 (vos 10 lt brangiau). Tipo supjovimas, sukapojimas, >>>>>>>> pakrovimas ir atvezimas gazelkos kainuoja tik +10 lt ertmetris. >>>>>>>> Atsakymas >>>>>>>> manau butu toks - gazelkoje netas kiekis kuris deklaruojamas (pvz. >>>>>>>> net >>>>>>>> paklausus kiek cia etrmetriu pakrauta daznas atsako kiek matai tiek >>>>>>>> yra, >>>>>>>> arba perki arba ne). Zinoma, zinau istoriju, kai buvo galima >>>>>>>> nusipirkti >>>>>>>> tikra kieki uz pigiai, bet manau tai daugiau isimtis is taisykles. >>>>>>>> >>>>>>>> T:) >>>>>>>> >>>>>>>> >>>>>>>> "Sharkius" <nerijusar_ISTRINK_@PASyahoo.com> wrote in message >>>>>>>> news:j2rr62$o9u$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>> Pirkt reikia i kaina realiai ziurint o ne pagal rekomendacija >>>>>>>>> "zinau >>>>>>>>> kur >>>>>>>>> tikras kubas skaldyto uosio nei simto nekainuoja". Nes skaiciuokit >>>>>>>>> ir >>>>>>>>> rekomenduokit ka jus norit, bet stataus nenupjauto malkinio medzio >>>>>>>>> kubas >>>>>>>>> kainuoja nuo 20lt, vien tik nupjaut ir i pamiske isvezt kuba rastu >>>>>>>>> kainuoja >>>>>>>>> 30- 50 litu, nuo pamiskes i kiema - dirbtuves, kur jos skaldomos >>>>>>>>> ir >>>>>>>>> kraunamos i gazikus, transportas kainuoja dar maziausiai 20lt/m3, >>>>>>>>> supjovimas >>>>>>>>> dar 20lt suskaldymas 10-20 lt., sukrovimas dar 50lt uz masina, >>>>>>>>> atvezimas >>>>>>>>> iki >>>>>>>>> jusu kiemo irgi kokie 50lt maziausiai. Jei su saskaita tai pvm dar >>>>>>>>> 21proc. >>>>>>>>> Skaiciuokit patys kokia savikaina, o kur dar uzdarbis - kokie >>>>>>>>> 150-200lt >>>>>>>>> nuo >>>>>>>>> gaziko... Ir maziau pasakom tikekit, tikra kuba uz 100lt >>>>>>>>> pirkdami, >>>>>>>>> juo >>>>>>>>> labiau kad su malkiniu rastu realizacija problemu kaip ir ner - >>>>>>>>> cia >>>>>>>>> kaip >>>>>>>>> metalas ar tusti buteliai - kiek atveshi tiek nupirks uz rinkoje >>>>>>>>> esancia >>>>>>>>> kaina, o pinigus sumokes iskart, grynais pinigais... >>>>>>>>> >>>>>>>>> >>>>>>>>> "Raimis" <aa@aa.lt> wrote in message >>>>>>>>> news:j2p0k4$me1$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>> padiskutuokim. >>>>>>>>>> Kaimynas kviecia sako ateik pamatuok gal as ka negerai matuoju. >>>>>>>>>> >>>>>>>>>> Jam atveze malkas,sako 6 ervm. as matuoju sukrautas nu max 4 :) >>>>>>>>>> tai >>>>>>>>>> dabar >>>>>>>>>> papasakokit kaip cia reikia >>>>>>>>>> pirkt malkas,tvarkingai sukrautas,netvarkingai didesni kieki,kad >>>>>>>>>> nepralost >>>>>>>>>> stipriai ? >>>>>>>>>> >>>>>>>>>> R. >>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >>>>>>>>> >>>>>>>>> >>>>>>>>> >>>>>>> >>>>>>> >>>>>> >>>>>> >>>>>> >>>> >>>> >> >>