Nu kietuju lapuociu turetu buti kaip ir kaitresni, uz kokia slapia egle ar pusi.... Tiesa, va su vasara pirktais gerokai pigesniais briketais tai fokusu kartais buna - vienas toks pusiau pazistamas spaudzia juos, tai paklaustas kodel vasaromis briketus po 350-400 pardavineja, kai ziema po 500 -550 nesidereje jama, atsake paprastai - "as neesu tikras kad ziemos jie isstoves nesubyreje, mat per 10 minuciu pilnai pjuvenas isdziovint reatai kada gaunasi, o ir ne visad apsimoka.... nes klientai uz isdziovinima papildomai tikrai nemoka..." "Raimis" <aa@aa.lt> wrote in message news:j30sfr$31h$1@trimpas.omnitel.net... >a koks skirtumas ? > "trint" <"nulistrysdu(trint)"@gmail.com> wrote in message > news:j30iih$lgs$1@trimpas.omnitel.net... >>o briketai kokios medienos pjuvenu buna ? >> galima butu gaut tik lapuocio ? >> >> On 2011.08.23 14:15, T:) wrote: >>> nu taip. Todel ir sakau, kad briketai brangiau, bet skirtumas kartais >>> gali buti labai net vertas primoketi. Bet jei turi laisvo laiko, noro >>> pasidarbuoti ir vietos... :))) >>> >>> T:) >>> >>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>> news:j3011r$qit$1@trimpas.omnitel.net... >>>> Na sakykim grubiai gausis 325tona,ale reikia dar laikyt,kraut ir >>>> nesiot,kas >>>> mane ir nervina :) >>>> "T:)"<durniu@laivas.lt> wrote in message >>>> news:j2vvn9$o9a$1@trimpas.omnitel.net... >>>>> o kiek vertini savo laika? Niekas nepasakys be paties taves. Ziema >>>>> pjove po >>>>> 50 lt/diena, dabar darbu yra, tai greiciausiai be 100 lt nerasi >>>>> pagalbinio >>>>> darbininko (cia tik darbas, pjuklas ir visa kita buvo mano). Manau kad >>>>> 5-7 >>>>> kietmetrius gali supjauti per diena. Dar dienos reiktu sukapoti ir >>>>> dienos >>>>> sukrauti. Gali tam samdyti gali daryti pats. Dar ivertink kad reikia >>>>> pjuklo >>>>> ir jo eksplotacija. Pvz pjuklas 2000 lt naudosi 10 metu tai i metams >>>>> pasiruosimas malku butu plius 200 lt prie malku. Kuras, tepalas, >>>>> grandines, >>>>> dildes sakykime koks 50 lt/sezonui. Grubiai skaiciuojant tonos malku >>>>> paruosimas kainuotu apie 100 lt (jei gerai sumeciau) >>>>> >>>>> T:) >>>>> >>>>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>>>> news:j2vv1p$n3q$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>> kiek ant tonos paruosimas tada,as nzn gal kas zino ? >>>>>> "T:)"<durniu@laivas.lt> wrote in message >>>>>> news:j2vsne$ivv$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>> malkine mediena be paruosimo kainuoja 200-225 lt uz tona. Briketu >>>>>>> tona >>>>>>> kainuoja 400 lt. Tai tiek, nieko sudetinga. :) >>>>>>> >>>>>>> T:) >>>>>>> >>>>>>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>>>>>> news:j2vrit$hd5$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>> Sudetingai kazka nori pasakyti :) >>>>>>>> >>>>>>>> "T:)"<durniu@laivas.lt> wrote in message >>>>>>>> news:j2vpru$emv$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>> idomumo delei: >>>>>>>>> Medinos kubo svoris 12-15 proc dregnumo berzo vidutinis 650 kg, >>>>>>>>> azuolo >>>>>>>>> 750 >>>>>>>>> kg. >>>>>>>>> Taigi tona medienos atitinka 1.3-1.5 kubo medienos. Kietmetris >>>>>>>>> malku >>>>>>>>> kainuoja 150 lt (is misku uredijos rasteliais). Malku tona >>>>>>>>> kainuotu >>>>>>>>> tada >>>>>>>>> apie 200-225 lt. Bet cia dar reiktu prideti malku atvezima is >>>>>>>>> uredijos, >>>>>>>>> rasteliu supjovima, suskaldyma ir sukrovima ir dvieju metu >>>>>>>>> dziovinima. >>>>>>>>> Dar kas netingi gali paskaiciuoti palyginimui pagal silumos >>>>>>>>> isskirima >>>>>>>>> koks >>>>>>>>> skirtumas :) >>>>>>>>> >>>>>>>>> T:) >>>>>>>>> >>>>>>>>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>>>>>>>> news:j2vp6i$dht$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>> Nupirkau sian 8tonas uz 3200 briketu. >>>>>>>>>> "T:)"<durniu@laivas.lt> wrote in message >>>>>>>>>> news:j2vk5v$5hl$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>> siaip kazkur buvau rades kiek tam tikra mediena sveria (aisku >>>>>>>>>>> priklauso >>>>>>>>>>> nuo dregnumo). Bandziau perskaiciuoti ertmetrius i tonas ir >>>>>>>>>>> palyginti >>>>>>>>>>> melaku tonos kaina su briketu kaina. Jei gerai pamenu skirtumas >>>>>>>>>>> buvo >>>>>>>>>>> nedidelis, briketai siek tiek gavosi brangesni. Bet sitas >>>>>>>>>>> skaiciavima >>>>>>>>>>> reiktu atlikti pries pirkimus kiekvienam, nes labai priklauso po >>>>>>>>>>> kiek >>>>>>>>>>> sugebi nusipirkti malas ar briketus. O toliua jau vertinimas >>>>>>>>>>> patogumo >>>>>>>>>>> ir >>>>>>>>>>> kitu aspektu. >>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>> T:) >>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>> "gnt"<jgjjt@hgghjgjfffdjg.lt> wrote in message >>>>>>>>>>> news:j2u1pb$pvh$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>>> ir kaip tu cia suskaiciavai? kiek tu kietmetriu prilygini >>>>>>>>>>>> briketams? >>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>>>>>>>>>>> news:j2tgnb$shq$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>>>> primeciau iseina Pjuvenu birketais tik vos vos brangiau >>>>>>>>>>>>> sildytis,sakykim >>>>>>>>>>>>> sezonas ~400lt brangiau. >>>>>>>>>>>>> bet. >>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>> 1.Nereikia tiek vietos sandeliuoti,mano atvejo telpa salia >>>>>>>>>>>>> esanciame >>>>>>>>>>>>> rusiuke (~5-6t) ,iskrenta marsrutas"gazikas-malkine,malkine - >>>>>>>>>>>>> rusys) >>>>>>>>>>>>> 2.Maziau pelenu. >>>>>>>>>>>>> 3.Daugiau kaitros (dregme) >>>>>>>>>>>>> 4.Uzkurimo procedura paprastesne,galima katila uzkurt su >>>>>>>>>>>>> baltais >>>>>>>>>>>>> rubais >>>>>>>>>>>>> :) >>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>> R. >>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>> "T:)"<durniu@laivas.lt> wrote in message >>>>>>>>>>>>> news:j2st8j$q2o$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>>>>> Labai teisingai rasai, jei girininkijose kietmetris malkines >>>>>>>>>>>>>> mediens >>>>>>>>>>>>>> kainuoja 150 lt, plius atvezimas. Perkant rastais ne is >>>>>>>>>>>>>> uredijos >>>>>>>>>>>>>> su >>>>>>>>>>>>>> atvezimu ertmetris koks 90 (gal dabar 100 lt). Kas sakykime >>>>>>>>>>>>>> lygu >>>>>>>>>>>>>> girininkijos kainai. Jei imti 0.6 koeficienta ertmetrius >>>>>>>>>>>>>> perskiaciavus >>>>>>>>>>>>>> i >>>>>>>>>>>>>> kietmetrius gaunasi ne is girininkijos perki po 150 >>>>>>>>>>>>>> lt/kietmetris >>>>>>>>>>>>>> su >>>>>>>>>>>>>> atvezimu. Taip kad cia gal maziau apipisineja, miskovezyje >>>>>>>>>>>>>> matai >>>>>>>>>>>>>> kiek >>>>>>>>>>>>>> kaip sukrauta ir kiek sukrauta, plius kaina +- tokia pati >>>>>>>>>>>>>> kaip >>>>>>>>>>>>>> uredijose. >>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>> Man irgi buvo kiles klausimas kodel tureciau pirkti miskovezi >>>>>>>>>>>>>> (kur >>>>>>>>>>>>>> nuolaida galetu buti vien uz kieki) po 90-100 lt ertmetri, >>>>>>>>>>>>>> kai >>>>>>>>>>>>>> tuo >>>>>>>>>>>>>> tarpu >>>>>>>>>>>>>> galiu nusipirkti gazelka su supjautomis ir sukapotomis >>>>>>>>>>>>>> malkomis >>>>>>>>>>>>>> po >>>>>>>>>>>>>> tuos >>>>>>>>>>>>>> pacius 100-110 (vos 10 lt brangiau). Tipo supjovimas, >>>>>>>>>>>>>> sukapojimas, >>>>>>>>>>>>>> pakrovimas ir atvezimas gazelkos kainuoja tik +10 lt >>>>>>>>>>>>>> ertmetris. >>>>>>>>>>>>>> Atsakymas >>>>>>>>>>>>>> manau butu toks - gazelkoje netas kiekis kuris deklaruojamas >>>>>>>>>>>>>> (pvz. >>>>>>>>>>>>>> net >>>>>>>>>>>>>> paklausus kiek cia etrmetriu pakrauta daznas atsako kiek >>>>>>>>>>>>>> matai >>>>>>>>>>>>>> tiek >>>>>>>>>>>>>> yra, >>>>>>>>>>>>>> arba perki arba ne). Zinoma, zinau istoriju, kai buvo galima >>>>>>>>>>>>>> nusipirkti >>>>>>>>>>>>>> tikra kieki uz pigiai, bet manau tai daugiau isimtis is >>>>>>>>>>>>>> taisykles. >>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>> T:) >>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>> "Sharkius"<nerijusar_ISTRINK_@PASyahoo.com> wrote in message >>>>>>>>>>>>>> news:j2rr62$o9u$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>>>>>> Pirkt reikia i kaina realiai ziurint o ne pagal >>>>>>>>>>>>>>> rekomendacija >>>>>>>>>>>>>>> "zinau >>>>>>>>>>>>>>> kur >>>>>>>>>>>>>>> tikras kubas skaldyto uosio nei simto nekainuoja". Nes >>>>>>>>>>>>>>> skaiciuokit >>>>>>>>>>>>>>> ir >>>>>>>>>>>>>>> rekomenduokit ka jus norit, bet stataus nenupjauto malkinio >>>>>>>>>>>>>>> medzio >>>>>>>>>>>>>>> kubas >>>>>>>>>>>>>>> kainuoja nuo 20lt, vien tik nupjaut ir i pamiske isvezt kuba >>>>>>>>>>>>>>> rastu >>>>>>>>>>>>>>> kainuoja >>>>>>>>>>>>>>> 30- 50 litu, nuo pamiskes i kiema - dirbtuves, kur jos >>>>>>>>>>>>>>> skaldomos >>>>>>>>>>>>>>> ir >>>>>>>>>>>>>>> kraunamos i gazikus, transportas kainuoja dar maziausiai >>>>>>>>>>>>>>> 20lt/m3, >>>>>>>>>>>>>>> supjovimas >>>>>>>>>>>>>>> dar 20lt suskaldymas 10-20 lt., sukrovimas dar 50lt uz >>>>>>>>>>>>>>> masina, >>>>>>>>>>>>>>> atvezimas >>>>>>>>>>>>>>> iki >>>>>>>>>>>>>>> jusu kiemo irgi kokie 50lt maziausiai. Jei su saskaita tai >>>>>>>>>>>>>>> pvm >>>>>>>>>>>>>>> dar >>>>>>>>>>>>>>> 21proc. >>>>>>>>>>>>>>> Skaiciuokit patys kokia savikaina, o kur dar uzdarbis - >>>>>>>>>>>>>>> kokie >>>>>>>>>>>>>>> 150-200lt >>>>>>>>>>>>>>> nuo >>>>>>>>>>>>>>> gaziko... Ir maziau pasakom tikekit, tikra kuba uz 100lt >>>>>>>>>>>>>>> pirkdami, >>>>>>>>>>>>>>> juo >>>>>>>>>>>>>>> labiau kad su malkiniu rastu realizacija problemu kaip ir >>>>>>>>>>>>>>> ner - >>>>>>>>>>>>>>> cia >>>>>>>>>>>>>>> kaip >>>>>>>>>>>>>>> metalas ar tusti buteliai - kiek atveshi tiek nupirks uz >>>>>>>>>>>>>>> rinkoje >>>>>>>>>>>>>>> esancia >>>>>>>>>>>>>>> kaina, o pinigus sumokes iskart, grynais pinigais... >>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>> "Raimis"<aa@aa.lt> wrote in message >>>>>>>>>>>>>>> news:j2p0k4$me1$1@trimpas.omnitel.net... >>>>>>>>>>>>>>>> padiskutuokim. >>>>>>>>>>>>>>>> Kaimynas kviecia sako ateik pamatuok gal as ka negerai >>>>>>>>>>>>>>>> matuoju. >>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>> Jam atveze malkas,sako 6 ervm. as matuoju sukrautas nu max >>>>>>>>>>>>>>>> 4 :) >>>>>>>>>>>>>>>> tai >>>>>>>>>>>>>>>> dabar >>>>>>>>>>>>>>>> papasakokit kaip cia reikia >>>>>>>>>>>>>>>> pirkt malkas,tvarkingai sukrautas,netvarkingai didesni >>>>>>>>>>>>>>>> kieki,kad >>>>>>>>>>>>>>>> nepralost >>>>>>>>>>>>>>>> stipriai ? >>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>> R. >>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>> >>>>>>>> >>>>>> >>> > >> > >