blemba, noreciau uz 200lt maisto pragyvent 1,5 menesio :) aisku jei gyveni vienas, galbut ir imanoma. "AliusV" <kacpav@centras.lt> wrote in message news:hhstvs$vm0$1@trimpas.omnitel.net... > Buvau 2009 12 19 Suwalkuose. Kursas 0,845. Sviesto 82 proc. pirkti > nebeapsimoka, LT pigesnis. Cukrus smarkiai pigesnis. 1,29zl, pienas, > varske - viskas pigiau. Dauguma mesos produktu pigiau. Be abejo, kuo > toliau i Lenkijos giluma, tuo viskas pigiau. Paskui is antros puses vel > brangyn eina, ten Cekai ir Vokieciai vaziuoja. Spiritas atrodo brangesnis, > dyz.kuras 3.95zl - sakyciau net labai brangus kazkodeltai. Elektriniai > irankiai panasu brangesni. Aha dar - nepirkite lenkisku miltu, patys > lenkai per TV kalbejo, kad ju miltai prastoki. Yra spraga Lietuvos > verslininkams i Lenkija miltus vezt. Exportas vistik atsigautu. > Na vat apsiperki uz 200-300 lt maisto, uzkemsi pora saldytuvu ir spakainas > 1,5 menesio. I Suwalkus apsimoka vaziuoti butent sestadieni, nes ten buna > turgus panasus i Gariunu.