"eimaz" <eimaz@nomail.lt> parašė naujienų news:hhsuhb$uq$1@trimpas.omnitel.net... > blemba, noreciau uz 200lt maisto pragyvent 1,5 menesio :) aisku jei gyveni > vienas, galbut ir imanoma. Pats sito varianto nebandziau, nes mesa nera aktuali, o pieno produktu uz 200 lt neprisipirksiu. Bet musu bendradarbe kiekviena menesi kooperuojasi su kazkuom ir vaziuoja link Balstoges. Ji irgi minejo ,kad maistui isleidzia apie 300 lt ir to menesiui uztenka jai ir jos dukros seimai + visada anukei priperka vaikisku maisteliu,sultyciu,pampersu ir pan dar uz 200 lt. Esu mates kaip atrodo uz tokia suma nupirkto maisto kiekis - patikek, kad i saldytuva nesukisi, o tiek mesos suvalgyti,tai reikia but juodu mesedziu! P.S.Pazystami ,laikantys mesos parduotuvele Kalvariju g-je, su savo mersiuku mikrobusu-saldytuvu vaziuoja 3 kart I savaite I Suvalkus ir pilnai ji uzkrauna. Zinai kiek tam reikalui isleidzia pinigu? Ogi, nei daug nei mazai, o viso labo 1.5-3 klt, priklausomai nuo asortimento. Pabandyk pas mus uz 1.5-3 klt uzkrauti mikrobusa mesyte !