Tema: Re: durnas klausimas.. i Lenkiją nebevažinėja chebra?
Autorius: tomasz
Data: 2010-01-05 19:50:50
+

o kas gero elke ar olecko yr?

t.

"schaumschlager" <ittendorf@bodensee.de> wrote in message 
news:hhvjk1$qk6$1@trimpas.omnitel.net...
> Pradejom i Lenkija vazineti apsipirkimams dar 1997m gale, kai pirmagimiui 
> buvo pusmetis. Prasidejo nuo pampersu, rubeliu, etc. Taip ir tesiam sia 
> praktika. Visais laikais - ir kai zlotas 1,10 lito kastavo, ir kai 0,70 
> tekainavo. Vaziuojam reguliariai kas 3-4 savaites, isleidziame 900-1000 
> Lt. Uztenka sau, lieka dar mociutems ir seneliams. Kai kuriu poziciju 
> (miltai, cukrus, makaronai, kruopos, sviestas) uzsiperkame 3-4 menesiams, 
> didziuma  - menesiui.
> Toliau Bialystok nevykstame, bet ten irgi tik kas 5-6 karta. Tipinis 
> marsrutas siekia Suwalki, Augustow, Olecko arba dar iki Elk.
> Kazkada, gerbuvio gerejimo metais (2004-2005) buvome aptinge ir ememe visa 
> maista bei buities reikmenis pirkti lietuviskuose tinkluose. Seimai 
> "prasimaitinti" (4 asmenys) isleisdavome 2200-2600Lt/men. O perkant 
> Lenkijoje visais laikais (ir prie brangaus zloto, ir dabar) "telpame" i 
> 1000-1100 Lt. Va ir visa aritmetika. Tipinio vaziavimo kuro islaidos 
> sudaro 70Lt. Sia suma per LT ir PL kainu skirtuma "atperka", pvz. 5kg 
> kalakutienos krutineles file isigijimas. O visi kiti pirkiniai jau "eina i 
> pliusa".
> Ir kol sios svarstykles bus nulinke Lenkijos naudai, tol bet kokie 
> sapaliojimai apie patriotizma ir pirkima cia yra beprasmiai.
> Esame tipine lietuviska seima ir tam, kad pavyktu kasmet susitaupyti bent 
> porai kelioniu (vienakart palmes, antrasyk - i kalnus), vienam-kitam 
> buities prietaisui ar kasmetinei kukliai investicijai i kaimo sodybeles 
> gyvasties palaikyma, privalome kasdien skaiciuoti. Seimos pajamos 
> niekingai mazos, todel ir rinkomes bei tebesirenkame Lenkija.
>
> "Povilas" <geras@vilkas.lt> wrote in message 
> news:hhuvjl$qet$1@trimpas.omnitel.net...
>>
>>
>> "eimaz" <eimaz@nomail.lt> parašė naujienų 
>> news:hhsuhb$uq$1@trimpas.omnitel.net...
>>> blemba, noreciau uz 200lt maisto pragyvent 1,5 menesio :) aisku jei 
>>> gyveni vienas, galbut ir imanoma.
>>
>> Pats sito varianto nebandziau, nes mesa nera aktuali, o pieno produktu uz 
>> 200 lt neprisipirksiu. Bet musu bendradarbe kiekviena menesi kooperuojasi 
>> su kazkuom ir vaziuoja link Balstoges. Ji irgi minejo ,kad maistui 
>> isleidzia apie 300 lt ir to menesiui uztenka jai ir jos dukros seimai + 
>> visada anukei priperka vaikisku maisteliu,sultyciu,pampersu ir pan dar uz 
>> 200 lt. Esu mates kaip atrodo uz tokia suma nupirkto maisto kiekis - 
>> patikek, kad i saldytuva nesukisi, o tiek mesos suvalgyti,tai reikia but 
>> juodu mesedziu!
>>
>> P.S.Pazystami ,laikantys mesos parduotuvele Kalvariju g-je, su savo 
>> mersiuku mikrobusu-saldytuvu vaziuoja 3 kart I savaite I Suvalkus ir 
>> pilnai ji uzkrauna. Zinai kiek tam reikalui isleidzia pinigu? Ogi, nei 
>> daug nei mazai, o viso labo 1.5-3 klt, priklausomai nuo asortimento. 
>> Pabandyk pas mus uz 1.5-3 klt uzkrauti mikrobusa mesyte !
>>
>
>