su ukininkais cia idomiai :)) t. "schaumschlager" <ittendorf@bodensee.de> wrote in message news:hi0gkh$v7u$1@trimpas.omnitel.net... > Pora ukininku, atvykstanciu i Suwalku turgu (kiauliena, kalakutai, > kiausiniai), bet is ju ukui perkant gaunsi dar pigiau. Taip pat Elke prie > garnizono nebloga drabuziu (kostiumai, marskiniai, etc) parduotuvele, > matomai, orientuota i ta publika - busimuosius karininkus... > > "tomasz" <nera@mailo.lt> wrote in message > news:hhvu5q$8t6$1@trimpas.omnitel.net... >> + >> >> o kas gero elke ar olecko yr? >> >> t. >> >> "schaumschlager" <ittendorf@bodensee.de> wrote in message >> news:hhvjk1$qk6$1@trimpas.omnitel.net... >>> Pradejom i Lenkija vazineti apsipirkimams dar 1997m gale, kai >>> pirmagimiui buvo pusmetis. Prasidejo nuo pampersu, rubeliu, etc. Taip ir >>> tesiam sia praktika. Visais laikais - ir kai zlotas 1,10 lito kastavo, >>> ir kai 0,70 tekainavo. Vaziuojam reguliariai kas 3-4 savaites, >>> isleidziame 900-1000 Lt. Uztenka sau, lieka dar mociutems ir seneliams. >>> Kai kuriu poziciju (miltai, cukrus, makaronai, kruopos, sviestas) >>> uzsiperkame 3-4 menesiams, didziuma - menesiui. >>> Toliau Bialystok nevykstame, bet ten irgi tik kas 5-6 karta. Tipinis >>> marsrutas siekia Suwalki, Augustow, Olecko arba dar iki Elk. >>> Kazkada, gerbuvio gerejimo metais (2004-2005) buvome aptinge ir ememe >>> visa maista bei buities reikmenis pirkti lietuviskuose tinkluose. Seimai >>> "prasimaitinti" (4 asmenys) isleisdavome 2200-2600Lt/men. O perkant >>> Lenkijoje visais laikais (ir prie brangaus zloto, ir dabar) "telpame" i >>> 1000-1100 Lt. Va ir visa aritmetika. Tipinio vaziavimo kuro islaidos >>> sudaro 70Lt. Sia suma per LT ir PL kainu skirtuma "atperka", pvz. 5kg >>> kalakutienos krutineles file isigijimas. O visi kiti pirkiniai jau "eina >>> i pliusa". >>> Ir kol sios svarstykles bus nulinke Lenkijos naudai, tol bet kokie >>> sapaliojimai apie patriotizma ir pirkima cia yra beprasmiai. >>> Esame tipine lietuviska seima ir tam, kad pavyktu kasmet susitaupyti >>> bent porai kelioniu (vienakart palmes, antrasyk - i kalnus), >>> vienam-kitam buities prietaisui ar kasmetinei kukliai investicijai i >>> kaimo sodybeles gyvasties palaikyma, privalome kasdien skaiciuoti. >>> Seimos pajamos niekingai mazos, todel ir rinkomes bei tebesirenkame >>> Lenkija. >>> >>> "Povilas" <geras@vilkas.lt> wrote in message >>> news:hhuvjl$qet$1@trimpas.omnitel.net... >>>> >>>> >>>> "eimaz" <eimaz@nomail.lt> parašė naujienų >>>> news:hhsuhb$uq$1@trimpas.omnitel.net... >>>>> blemba, noreciau uz 200lt maisto pragyvent 1,5 menesio :) aisku jei >>>>> gyveni vienas, galbut ir imanoma. >>>> >>>> Pats sito varianto nebandziau, nes mesa nera aktuali, o pieno produktu >>>> uz 200 lt neprisipirksiu. Bet musu bendradarbe kiekviena menesi >>>> kooperuojasi su kazkuom ir vaziuoja link Balstoges. Ji irgi minejo ,kad >>>> maistui isleidzia apie 300 lt ir to menesiui uztenka jai ir jos dukros >>>> seimai + visada anukei priperka vaikisku maisteliu,sultyciu,pampersu ir >>>> pan dar uz 200 lt. Esu mates kaip atrodo uz tokia suma nupirkto maisto >>>> kiekis - patikek, kad i saldytuva nesukisi, o tiek mesos suvalgyti,tai >>>> reikia but juodu mesedziu! >>>> >>>> P.S.Pazystami ,laikantys mesos parduotuvele Kalvariju g-je, su savo >>>> mersiuku mikrobusu-saldytuvu vaziuoja 3 kart I savaite I Suvalkus ir >>>> pilnai ji uzkrauna. Zinai kiek tam reikalui isleidzia pinigu? Ogi, nei >>>> daug nei mazai, o viso labo 1.5-3 klt, priklausomai nuo asortimento. >>>> Pabandyk pas mus uz 1.5-3 klt uzkrauti mikrobusa mesyte ! >>>> >>> >>> >> >> > >